Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 22.09.2016 №792 "Про проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи"

26.12.2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ  

Наказ 

від 22.09.2016                                                                      № 792

 

Про проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи

 

Відповідно до підпункту 88 пункту 4, підпунктів 6, 7 пункту 5, пункту 7 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236, з метою належної організації роботи з проведення та реалізації матеріалів документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи,

 НАКАЗУЮ:

 1. Делегувати повноваження проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства з питань державної митної справи головним управлінням ДФС в областях, місті Києві та Офісу великих платників податків ДФС.

2. Делегувати повноваження проведення документальних перевірок з питань державної митної справи платників податків, які перебувають на обліку в Офісі великих платників податків ДФС (основне місце обліку), головним управлінням ДФС в областях, де такі платники податків обліковуються за неосновним місцем обліку як платники податків – суб’єкти ЗЕД, включені до Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, на виконання наказу Міндоходів від 15.11.2013 № 688 „Про організацію роботи щодо ведення обліку митних платежів в перехідний період”.

3. Начальникам головних управлінь ДФС в областях, місті Києві та Офісу великих платників податків ДФС забезпечити неухильне виконання делегованих повноважень з проведення та реалізації матеріалів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи.

4. Департаменту аудиту (Рубан Н.І.) та Департаменту податків і зборів з фізичних осіб (Дроняк П.Т.) забезпечити здійснення постійного моніторингу виконання пункту 1 цього наказу та надання необхідної методологічної допомоги при проведенні митного аудиту.

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 03.09.2013 №440 „Щодо проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства з питань державної митної справи”.

6. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) внести зміни до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 №168.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 Голова     

Р.М. Насіров

До списку