Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 12.10.2016 №856 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи" (із змінами)

10.07.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ  

Наказ 

від 12.10.2016                                                                      № 856 

 

Із змінами, внесеними наказом ДФС від 25.06.2018.  №403

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи

Відповідно до підпункту 88 пункту 4, підпунктів 6, 7 пункту 5  Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, з  метою належної організації роботи з проведення та реалізації матеріалів документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи (далі – Методичні рекомендації), що додаються.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 16.01.2014 № 23 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку оформлення документів у ході проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, а також реалізації їх матеріалів».

3. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем  (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 №168.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 Голова     

Р.М. Насіров

До списку