Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол № 2 спільного засідання Податкового комітету Громадської ради при ДФС та Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України

24.02.2017

Дата та час проведення: 09 лютого 2017 року, 11 год. 00 хв.

 

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Межигірська, буд.11 (Міністерство фінансів України)

 

Присутні: 

від інститутів громадянського суспільства

25членів Податкового комітету Громадської ради при Державній фіскальній службі України, з яких 1 – за довіреністю;

4 члени Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України;

16 експертів.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.     Щодо питання застосування стандартів бухгалтерського обліку – П(С)БО 22 та МСФЗ 29 (стосовно складання фінансової звітності в умовах гіперінфляції). Вплив на фінансовий результат 2016 року, як базовий показник оподатковуваного прибутку (Директор з питань фінансової та податкової політики УАІБ Зеленецька Н.С., доповідь представників Міністерства фінансів, за результатами проведення робочої зустрічі в Міністерстві фінансів 06.02.2017, затвердження рішення).

2.     Обговорення стану розробки проекту Закону «Про фінансову поліцію» (представники Мінфіну, ГР).

3.     Щодо порядку проведення перевірок, критерії проведення позапланових перевірок, а також опублікування плану перевірок (лист ДФС від 17.01.2017 № 1005/7/99-99-14-03-03-17) (Цонда І.В.).

4.     З питань оподаткування податком на прибуток:

4.1.  Щодо термінів подання річної Декларації з податку на прибуток (доповідач Опалько Л., за результатами проведення робочої зустрічі в Міністерстві фінансів 06.02.2017, затвердження рішення);

4.2.  Щодо практичного застосування норм пп.139.3.3 ПКУ щодо розрахунку граничного ліміту резервів банками та небанківськими фінансовими установами (доповідач Михайленко Д., Шевцова Т.);

4.3.  Щодо порядку амортизації ОС у підприємців на загальній системі оподаткування (доповідач Циганок Ю.В.);

4.4.  Щодо особливостей застосування підпункту 141.1.2 у зв’язку зі змінами ПКУ (листи Міністерства фінансів України від 12.04.2016 № 31-11130-09-10/10496 «Щодо оподаткування операцій за договорами перестрахування»; ДФС від 04.05.2016 №15699/7/99-99-15-02-02-17«Про оподаткування операцій за договорами перестрахування»; ДФС від 06.01.2017 № 27/2/99-99-15-02-02-10 «Про розгляд депутатського звернення») (доповідач Перепилиця В.В.).

5.     З питань АКЦИЗУ:

5.1.  Щодо наслідків встановлення   акцизу  на  сировину для хімічної  промисловості (лакофарбової промисловості) (доповідач Бричко О.С. та  експерт Андреєв О.)

6.     З питань ПДВ:

6.1.  Щодо проблематики в визначенні податкових зобов’язань та податкового кредиту (лист ДФС від 19.04.2016№8809/6/99-99-19-03-02-15) (доповідач Шемяткін О.);

6.2.  Щодо законодавчої колізії, яка виникла між нормами Кодексу газотранспортної системи, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.10.2015 № 2493, та нормами Податкового кодексу України(доповідач Рибальченко Н.В.);

6.3.  Щодо підстав для застосування штрафу за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних (п. 120-1 ПКУ) (доповідач Циганок Ю.В, Дроговоз Ю.С.);

6.4.  Щодо практичного застосування кодів УКТ ЗЕД та кодів послуг та визнання податкового кредиту (доповідач Дроговоз Ю.С.);

6.5.  Щодо критеріїв оцінки ризиків для автоматизованої моніторингової системи відповідно до п. 74.2 ст. 74 ПКУ(доповідач Дроговоз Ю.С.);

6.6.  Пропозиції щодо впровадження електронної форми Типового пояснення в умовах блокування податкових накладних (доповідач Благодир О.С.);

6.7.  Щодо фактичного застосування норми п. 87.1. ПКУ, а саме у частині можливості сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу за рахунок суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість (на підставі відповідної заяви платника) до Державного бюджету України (доповідач Богданова О.С.).

7.     Щодо врегулювання питання індексації нормативно грошової оцінки за 2016 рік для сплати єдиного податку платниками четвертої групи (лист Держгеокадастру від 12.01.2017 № 22-28-0.22-443/2-17  «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель»; лист Міністерства фінансів України від 19.01.2017 № 31-11150-09-10/1342 «Щодо індексації у 2017 році нормативної грошової оцінки землі для платників єдиного податку 4 групи») (доповідач Циганок Ю.В.)

8.     Щодо  неадекватності величин сум штрафів за неподання звітності або помилок в фінансовій звітності з сумами штрафів за самовільне будівництво або незаконне використання надр (доповідач Цонда І.В.)

9.     Інше.

 

СЛУХАЛИ:

Шевцову Т.С., яка привітала учасників засідання, оголосила порядок денний, який попередньо був надісланий всімчленам Податкового комітету Громадської ради при Державній фіскальній службі України, всім членамКомітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів Українита запропонувала його затвердити, проголосувавши. 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Затвердити запропонований порядок денний.

 

З питання 1 порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 

 

Зеленецьку Н.С. щодо питання застосування стандартів бухгалтерського обліку – П(С)БО 22 та МСФЗ 29 (стосовно складання фінансової звітності в умовах гіперінфляції). Вплив на фінансовий результат 2016 року, як базовий показник оподатковуваного прибутку.Зеленецька Н.С. запропонувала звернутись до Міністерстві фінансів України за офіційним роз’ясненням щодо питання складання фінансової звітності за 2016 рік (стосовно складання фінансової звітності в умовах гіперінфляції).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерстві фінансів України за офіційним роз’ясненням щодо питання складання фінансової звітності за 2016 рік (стосовно складання фінансової звітності в умовах гіперінфляції).

 

З питання 2 порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 

 

Шевцову Т.С.,представників Мінфіну, представників Громадської ради приДФС з питання обговорення стану розробки проекту Закону «Про фінансову поліцію».

Шевцова Т.С.ініціювала питання щодо створення робочої групи при Міністерстві фінансів України для роботи над проектом Закону «Про фінансову поліцію».

Олексієнко Д.В. надав пропозицію делегувати представника від Громадської ради – юриста в склад такої робочої групи.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Ініціювати створення робочої групи при Міністерстві фінансів України для роботи над проектом Закону «Про фінансову поліцію» та делегувати представника від Громадської ради – юриста в склад такої робочої групи.

 

З питання 3 порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 

Шевцову Т.С.щодо порядку проведення перевірок, критерії проведення позапланових перевірок, а також опублікування плану перевірок (лист ДФС від 17.01.2017 № 1005/7/99-99-14-03-03-17).

Запропонувала за результатами обговорення, звернутись листом до Міністерстві фінансів України із пропозицією щодо підготовки змін до нормативно-правових документів щодо формування плану-графіку перевірок на 2-4 квартали 2017 року та з питанням оприлюднення квартального плану перевірок.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись листом до Міністерстві фінансів України із пропозицією щодо підготовки змін до нормативно-правових документів щодо формування плану-графіку перевірок на 2-4 квартали 2017 року та з питанням оприлюднення квартального плану перевірок.

 

З питання 4.1 порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 

 

Опалько Л.В. щодо термінів подання річної Декларації з податку на прибуток (доповідь за результатами проведення робочої зустрічі в Міністерстві фінансів 06.02.2017)

Шевцова Т.С.запропонувала за результатами обговорення, ініціювати питання до Міністерства фінансів Українищодо перенесення термінів подання податкової звітності (річна Декларація з податку на прибуток).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України із питанням щодо перенесення термінів подання податкової звітності (річна Декларація з податку на прибуток).

 

З питання 4.2 порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 

Михайленка Д., Шевцову Т.С. щодо практичного застосування норм пп.139.3.3 ПКУ щодо розрахунку граничного ліміту резервів банками та небанківськими фінансовими установами.

Шевцова Т.С.запропонувала за результатами обговорення, звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення питань щодо практичного застосування норм ПКУ щодо податку на прибуток, а саме:

-       щодо практичного застосування норм пп.139.3.3 ПКУ щодо розрахунку граничного ліміту резервів банками та небанківськими фінансовими установами;

-       щодо граничного строку для складання та надання податкової звітності з податку на прибуток за 2016 рік з метою його врегулювання та недопущення зайвого та несправедливого застосування до платників податку штрафних санкцій та пені за порушення, які виникатимуть внаслідок правових колізій у податковому законодавстві, а не в результаті помилок самих платників.

Робочу зустріч провести за участю представників Міністерства фінансів та ДФС України, а також представників Комітету з податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України, представників банківських асоціацій НАБУ та УКБС в найближчий час (враховуючи важливість питань).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів Україниіз пропозицією провести робочу зустріч за участю представників Міністерства фінансів та ДФС України,  а також представників Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України, представників банківських асоціацій НАБУ та УКБС в найближчий час (враховуючи важливість питань).

 

З питання 4.3 порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 

Циганка Ю.В. щодо порядку амортизації основних засобів у підприємців на загальній системі оподаткування. Запропонував звернутись до Міністерства фінансів України для отримання узагальнюючої податкової консультації з питання порядку амортизації основних засобів у підприємців на загальній системі оподаткування.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України для отримання узагальнюючої податкової консультації з питання порядку амортизації основних засобів у підприємців на загальній системі оподаткування.

 

З питання 4.4 порядку денного

 

СЛУХАЛИ: 

Перепелицю В.В. щодо особливостей застосування підпункту 141.1.2 у зв’язку зі змінами ПКУ (листи  Міністерства фінансів України від 12.04.2016 № 31-11130-09-10/10496 «Щодо оподаткування операцій за договорами перестрахування»; ДФС від 04.05.2016 №15699/7/99-99-15-02-02-17«Про оподаткування операцій за договорами перестрахування»; ДФС
від 06.01.2017 № 27/2/99-99-15-02-02-10 «Про розгляд депутатського звернення»), який запропонував для врегулювання питання звернутись до Міністерства фінансів України для отримання узагальнюючої податкової консультації.

 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України для отримання узагальнюючої податкової консультації з даного питання.

 

З питання 5 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Бричка О.С.,  експерта Андреєва О.Л. щодо наслідків встановлення  акцизу на сировину для хімічної промисловості (лакофарбової  промисловості), які запропонували звернутись до Міністерства фінансів України для ініціювання внесення змін до постанови КМУ.

Шевцова Т.С.запропонувала за результатами обговорення, ініціювати створення робочої групи при Громадській раді при ДФС, залучивши членів Громадської ради Бричка О.С. та Андреєва О.Л. з метою опрацювання питання та підготовки звернення до Міністерства фінансів України для ініціювання внесення змін до постанови КМУ.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Ініціювати створення робочої групипри Громадській раді при ДФС, залучивши членів Громадської ради Бричка О.С. та Андреєва О.Л. з метою опрацювання питання та підготовки звернення до Міністерства фінансів України для ініціювання внесення змін до постанови КМУ.

 

З питання 6.1 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Шемяткіна О.О. щодо проблематики в визначенні податкових зобов’язань та податкового кредиту (лист ДФС від 19.04.2016№8809/6/99-99-19-03-02-15), який запропонував звернутись до Міністерства фінансів України для отримання узагальнюючої податкової консультації з даного питання.

 

Шевцова Т.С. за результатами обговорення поставила на голосування питання звернення до Міністерства фінансів України щодо надання роз’яснення стосовно визначення моменту виникнення податкових зобов’язань та податкового кредиту для цілей оподаткування ПДВ із викладенням в листі позиції Громадської ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України для отримання роз’яснення з питаннявизначення податкових зобов’язань та податкового кредиту.

 

З питання 6.2 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Рибальченко Н.В. щодо законодавчої колізії, яка виникла між нормами Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП
від 30.10.2015 № 2493 та нормами Податкового кодексу України.

Шевцова Т.С.запропонувала за результатами обговорення, додатково розглянути дане питання на засіданні Податкового комітету при ДФС.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Додатково розглянути дане питання на засіданні Податкового комітету Громадської ради при ДФС.

 

З питання 6.3 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Циганка Ю.В., Дроговоз Ю.С. щодо підстав для застосування штрафу за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних (п. 120 Податкового кодексу України).

Дроговоз Ю.С. запропонувала звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

З питання 6.4 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Дроговоз Ю.С. щодо проблемних питань при практичному застосуванні кодів УКТ ЗЕД та кодів послуг та визнання податкового кредиту, яка запропонувала звернутись до Міністерства фінансів України із наданням переліку проблемних питань у сфері оподаткування ПДВ.

Шевцова Т.С. запропонувала за результатами обговорення звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

З питання 6.5 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Дроговоз Ю.С. щодо критеріїв оцінки ризиків для автоматизованої моніторингової системи відповідно до п. 74.2 ст. 74 ПКУ, яка запропонувала звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

З питання 6.6 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Благодира О.С. щодо пропозиції впровадження електронної форми Типового пояснення в умовах блокування податкових накладних.

Шевцова Т.С. запропонувала за результатами обговорення звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

З питання 6.7 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Богданову О.С. щодо фактичного застосування норми п. 87.1. ПКУ, а саме у частині можливості сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу за рахунок суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість (на підставі відповідної заяви платника) до Державного бюджету України.

Шевцова Т.С. запропонувала за результатами обговорення звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики  Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

З питання 7 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Циганка Ю.В. щодо врегулювання питання індексації  нормативно грошової оцінки за 2016 рік для сплати єдиного податку платниками четвертої групи (лист Держгеокадастру від 12.01.2017 №22-28-0.22-443/2-17  «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель»; лист Міністерства фінансів України від 19.01.2017 №31-11150-09-10/1342 «Щодо індексації у 2017 році нормативної грошової оцінки землі для платників єдиного податку 4 групи»).

Шевцова Т.С. запропонувала за результатами обговорення звернутись до Міністерства фінансів України з питанням відкликати лист Міністерства фінансів України від 19.01.2017 № 31-11150-09-10/1342 «Щодо індексації у 2017 році нормативної грошової оцінки землі для платників єдиного податку 4 групи».

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Звернутись до Міністерства фінансів України з питання відкликати лист Міністерства фінансів України від 19.01.2017 № 31-11150-09-10/1342 «Щодо індексації у 2017 році нормативної грошової оцінки землі для платників єдиного податку 4 групи».

 

З питання 8 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

ШевцовуТ.С. щодо  неадекватності величин сум штрафів за неподання звітності або помилок в фінансовій звітності з сумами штрафів за самовільне будівництво або незаконне використання надр.

Шевцова Т.С. запропонувала взяти до уваги питання та розглянути на наступних засіданнях Податкового комітету Громадської ради при ДФС.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

взяти до уваги питання та розглянути на наступних засіданнях Податкового комітету Громадської ради при ДФС.

 

 

З питання 9 порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Жукову О.В. щодо проблемних питань трансфертного ціноутворення із введенням критерію незалежності до вимог Податкового кодексу України,  яка запропонувала звернутись до Міністерства фінансів України з метою ініціювання внесення змін до податкового законодавства та щодо необхідності отримання узагальнюючої податкової консультації щодо питань заповнення звіту про контрольовані операції.

Шевцова Т.С. за результатами обговорення запропонувала дане питання взяти до уваги.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ: 

Дане питання взяти до уваги.

 

З інших питань порядку денного

 

СЛУХАЛИ:

Шевцову Т.С.щодо включення до реєстраційної суми в СЕА ПДВ податку, включеного до податкового кредиту після 01.07.2015 за касовим методом відповідно до пункту 187.1 статті 187 ПКУ (за операціями з виконання підрядних будівельних робіт);

щодо формування податкового кредиту платниками ПДВ, що застосовують касовий метод (зміни з 01.01.2017 до п. 198.6 ст. 198 ПКУ щодо порядку формування податкового кредиту за касовим методом (з 60 днів з дати оплати на 365 днів з дати складання податкової накладної);

щодо оподаткування суміжних витрат за договорами комісії, доручення;

щодо проблематики в визначенні податкових зобов’язань та податкового кредиту (лист ДФС від 19.04.2016 № 8809/6/99-99-19-03-02-15);

щодо забезпечення реалізації вимог Кодексу, передбачених п. 2001.9 ст. 2001, п. 53 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ.

Шевцова Т.С. запропонувала за результатами обговорення звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 28;

„проти” – 0;

„утрималися” – 0.

 

Рішення прийняте одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ:

Звернутись до Міністерства фінансів України із пропозицією провести робочу зустріч з обговорення вищезазначених питань за участю заступника Міністра фінансів України Капінуса Є.В., представників Міністерства фінансів та ДФС України, членів Податкового комітету Громадської ради при ДФС України та членів Комітету з питань податкової політики  Громадської ради при Міністерстві фінансів України в найближчий час та за результатами обговорення надати роз’яснення.

 

СЛУХАЛИ: 

Шевцову Т.С., яка підбила підсумки та закрила засідання Податкового комітету Громадської ради при ДФС та Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України.

 

 

Голова Податкового Комітету Громадської ради при
Державній фіскальній службі України
та Комітету з питань податкової політики
Громадської ради при Міністерстві фінансів України              Т.С. ШевцоваСекретар Податкового комітету
Громадської ради при ДФС України                          О.А. Карпик