Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Плата за землю (у складі податку на майно)

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Єдиний податок для юридичних осіб

Єдиний податок для суб'єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб

Транспортний податок

Єдиний податок для юридичних осіб - сільськогосподарських товаровиробників (IV група)

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 01.08.2016 № 16537/6/99-99-12-02-03-15

08.08.2016

Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо сплати земельного податку платником єдиного податку повідомляє.

Товариство поінформувало, що є платником єдиного податку третьої  групи, який є власником об’єкта нерухомого майна, що розташоване на земельній ділянці комунальної власності, якою на порушення  норм чинного законодавства Товариство користується  без укладання договору оренди у письмовій формі.

Передбачене у п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) для платників єдиного податку звільнення поширюється виключно на платників земельного податку, що ідентифіковані п.п. 14.1.172 п. 14.1 ст. 14   Кодексу як власники земельних ділянок та земельних часток (паїв) або їх постійні землекористувачі.

Оскільки Товариство не належить до вказаних категорій користувачів земельних ділянок, то  не може скористатися звільненням, передбаченим п.п. 4 п. 297.1  ст. 297 Кодексу.

Водночас звертаємо увагу, що за неправомірне використання земельних ділянок органи місцевого самоврядування, керуючись п. 1 п. «б» частини першої ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», можуть притягнути Товариство до відповідальності, передбаченої ст. 211 Земельного кодексу України.

До списку