Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Харкові вилучено партію алкоголю іноземного виробництва вартістю більше 1 млн. грн., ввезеного в Україну поза митним контролем

07.11.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області вилучили з незаконного обігу велику партію лікеро-горілчаних виробів іноземного виробництва, які були ввезені в Україну поза митним контролем.

В рамках проведення операцій «Акциз-2019», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч.1 та ч.3 ст.204 КК України було встановлено, що на території обласного центру здійснюється зберігання алкогольних напоїв іноземного виробництва, ввезених в Україну поза митним контролем. Вказані товари реалізуються кінцевим споживачам через спеціалізований сайт в мережі Інтернет.

На підставі ухвал суду проведено обшуки за місцями зберігання підакцизних товарів. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено 991 л. лікеро-горілчаних виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку України, загальною орієнтовною вартістю більше 1 млн. грн.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Харкові вилучено партію алкоголю іноземного виробництва вартістю більше 1 млн. грн., ввезеного в Україну поза митним контролем