Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Кіровоградщині перед судом постануть організатори конвертаційного центру

06.09.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС уКіровоградській області направили до суду обвинувальний акт стосовнотрьох організаторів конвертаційного центру,обіг якого склав більше 15,5 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено організовану групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Кіровоградської, Київської та Черкаської областей незаконні послуги щодо мінімізації податків та переведення безготівкових коштів у готівку.

В серпні поточного року слідство завершене та обвинувальний акт щодо трьох членів організованої групи скеровано до суду для розгляду.

В ході слідства накладено арешт на майно підозрюваних, а також кошти, що перебували на банківських рахунках та суми ліміту ПДВ в СЕА ПДВпідконтрольних організаторам фіктивних підприємств на загальну суму понад 1,6 млн. грн.

Разом з тим, за результатами заходів, вжитих під час слідства, трьом суб’єктам господарювання, які скористались послугами конвертаційного центру донараховано податків на суму понад 7,6 млн. грн.