Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Києві ліквідовано центр мінімізації митних платежів

11.02.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС ум. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2018 року було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму більше 30 млн. грн.

В рамках проведення операції «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали фізичним особам-підприємцям м. Києва та інших регіонів України, послуги з мінімізації сплати митних платежів при імпорті продуктів харчування (рибної продукції) із країн ЄС за заниженою вартістю

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили низку підконтрольних підприємств-імпортерів, від імені яких уклали зовнішньоекономічні контракти на імпорт в Україну рибної продукції із підконтрольними компаніями-нерезидентами, зареєстрованими в Литві.

У подальшому, на замовлення клієнтів – ФОП з використанням реквізитів вказаних компаній-нерезидентів фігуранти готували пакети документів, необхідних для митного оформлення вказаних товарів. При цьому до документів вносили завідомо недостовірні відомості щодо вартості та ваги імпортованої рибної продукції та подавали їх для митного оформлення.

Імпортовані за підробленими документами ТМЦ передавалися замовникам, які здійснювали їх реалізацію на оптових та роздрібних ринках міста Києва та інших регіонах України. Замовники оплачували надані послуги готівкою, а в обліку компаній-імпортерів відображалась реалізація даної продукції в адресу інших підконтрольних компаній – учасників ЦММП.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій, проведених через підприємства, які входили до центру мінімізації митних платежів протягом 2018 року склав понад 30 млн. гривень.

За результатами обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях, а також за адресами проживання фігурантів та в їх автомобілі вилучено 465 тис. грн. готівкою, чорнові записи, відтиски печаток підконтрольних компаній-нерезидентів, первинні господарські документи компаній-імпортерів та електронні носії інформації.

Триває слідство.