Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Заарештовано майно столичного Інтернет-провайдера, який ухилився від сплати більше 8 млн. грн. податків

11.02.2019 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного із столичних Інтернет-провайдерів, який ухилився від сплати 8,1 млн. грн. податків та вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК було встановлено, що упродовж двох років фігурант, реалізовуючи споживачам власні телекомунікаційні послуги щодо доступу до мережі «Інтернет», з метою мінімізації податків з отриманих доходів, створив документальну видимість придбання цих телекомунікаційних послуг у фіктивних суб’єктів господарювання. При цьому у вказаних контрагентів були відсутні як необхідне обладнання, так і інші ресурси для цього, а їх підставні керівники вже притягнуті до кримінальної відповідальності за фіктивне підприємництво.

За результатами досудового розслідування на майно підозрюваного накладено арешт на суму 2 млн. грн., а прокурором заявлено цивільний позов на суму завданих збитків.