Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ліквідовано центр мінімізації митних платежів, що діяв на території Одещини, обсяг імпортних операцій якого перевищив 150 млн. грн.

11.01.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області ліквідували центр мінімізації митних платежів,через який протягом 2018 року було проведено імпортних операцій на суму понад 150 млн. грн.

У ході проведення операції «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено місцевого жителя, який організував діяльність ЦММП та на замовлення підприємств реального сектору економіки здійснював заниження вартості імпортованих ТМЦ під час митного оформлення товарів.

Для цього фігурант разом із спільниками зареєстрував групу підконтрольних підприємств-імпортерів, від імені яких укладав зовнішньоекономічні контракти з підконтрольними компаніями-нерезидентами на імпорт цитрусових.

Використовуючи реквізити компаній-нерезидентів, фігуранти готували пакет документів (ЦМР, інвойси, сертифікати якості та інші), необхідних для митного оформлення та вносили в них недостовірні відомості щодо вартості, коду УКТЗЕД та ваги імпортованої продукції, знижуючи тим самим суму необхідних до сплати митних платежів у 2-3 рази.

Після випуску імпортованих товарів у вільний обіг, вони реалізовувалися за готівку, а документально відображалась реалізація імпортованої продукції в адресу підконтрольних СГД.

За результатами проведених обшуків вилучено грошові кошти, печатки нерезидентів, оригінали первинних бухгалтерських документів, жорсткі диски, ноутбуки, чорнові записи.

Триває слідство.