Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Одесі ліквідовано центр мінімізації митних платежів, через який було імпортовано товарів із заниженням митної вартості на 58 млн. грн.

11.01.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, який обслуговував підприємців одного з найбільших ринків області.

У ході проведення операції «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які з метою надання послуг місцевим підприємцям щодо ухилення від сплати митних платежів налагодили канал незаконного ввезення на митну територію України товарів широкого вжитку (іграшки, одяг, посуд, електротовари та ін.) за значно заниженою митною вартістю.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти зареєстрували низку компаній – імпортерів та незаконно виготовили печатки низки компаній-нерезидентів.

Від імені вказаних нерезидентів підконтрольні імпортери ввозили з Китаю товари широкого вжитку за підробленими документами, до яких вносились неправдиві відомості щодо вартості, кількості, асортименту та ваги імпортованої продукції.У подальшому ці товари розмитнювались із заниженням митної вартості.

Обсяг ввезених таким чином ТМЦ за заниженою митною вартістю протягом 2018 року склав більше 58 млн. гривень.

Фактично, імпортовані товари реалізовувались за готівкові кошти без сплати податків до бюджету замовникам – фізичним особам, які здійснюють  підприємницьку діяльність на одному з ринків Одеси.

За результатами обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів, в їх автомобілях, офісних та складських приміщеннях з незаконного обігу вилучено печатки підконтрольних компаній, факсиміле, чорнові записи, товари широкого вжиту загальною орієнтовною вартістю 37,5 млн. грн. та необліковані валютні кошти в сумі 245,1 тис. доларів США.

Вилучені ТМЦ передано на відповідальне зберігання.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • В Одесі ліквідовано центр мінімізації митних платежів