Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито схему незаконного експорту до РФ будівельних та пиломатеріалів. Вилучено товару на 7 млн. грн.

09.07.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві викрили столичне підприємство, яке ухилялося від сплати податків та митних платежів під час експорту будівельних та пиломатеріалів до Російської Федерації.

В рамках проведення операції «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 10 було встановлено одну із столичних компаній, службові особи якої оформляли безтоварні операції з фіктивними підприємствами щодо постачання пиломатеріалів, хоча насправді товар закуповувався за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку. Такі дії давали правопорушникам змогу ухилятися від сплати ПДВ та податку на прибуток.

У подальшому товар постачали компанії, яка експортувала вказані пиломатеріали разом із будматеріалами до Росії, не відображаючи у вантажно-митних деклараціях частину експортованої продукції. При цьому отримана валютна виручка від реалізації пиломатеріалів на території Російської Федерації на рахунки експортера не поверталась.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях компаній, задіяних у вказаній схемі, вилучено та передано на відповідальне зберігання 5834 дерев’яні піддони, 22,5 м. куб. пиломатеріалів, 25 тонн паливних пелетів загальною ринковою вартістю близько 7 млн. грн., документальне придбання яких відображалось від фіктивних СГД, а також комп’ютерну техніку, чорнові записи, документи бухгалтерського обліку.

Слідство триває.