Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У столиці ліквідовано підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

12.01.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві припинили незаконну діяльність підпільного цеху, де виготовляли фальсифікований алкоголь.

В рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ч.1 ст. 204 КК України, встановлено, що в одному із гаражних приміщень м. Києва працює підпільне виробництво, де шляхом змішування концентрату харчових добавок зі спиртом через спеціальне обладнання отримувалась спиртовмісна суміш сумнівної якості, з якої у подальшому виготовляли фальсифіковану горілку та коньяк.

За результатами обшуку вказаного гаражного приміщення та транспортного засобу, який там знаходився, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 1 тис. 850 літрів спирту, розлитого у пластикові діжки різної ємності, порожню тару, обладнання та матеріали для виробництва фальсифікату, 1 тис. 675 літрів горілки та коньяку у тетрапаках та пластикових пляшках та автомобіль.

Загальна вартість вилучених ТМЦ складає 1 млн. 178 тис. 250 гривень

Фотоматеріали по темі

/
  • У столиці ліквідовано підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю