Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито благодійний фонд, який організував схему ввозу та продажу «гуманітарної допомоги» в Одесі

29.11.2016 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Одеській області викрито схему ухилення від сплати податків шляхом ввезення в Україну товарів під виглядом гуманітарної допомоги та їх подальшого продажу за готівку без відображення у звітності.

В рамках проведення операції «Рубіж-2016» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 212 КК України податковою міліцією Одещини встановлено, що один із благодійних фондів здійснює ввезення на територію України одягу та взуття під виглядом гуманітарної допомоги без сплати митних платежів та ПДВ. В подальшому вказані товари перевозяться як гуманітарна допомога до Одеської області та реалізуються в мережах магазинів роздрібної торгівлі населенню за готівкові кошти як товар «секонд–хенд». При цьому вказані операції не відображаються в податковій та бухгалтерській звітності організації.

В результаті таких противоправних дій державному бюджету України нанесено значних збитків у вигляді ненадходження податків в особо великих розмірах.

Під час проведення 7 санкціонованих обшуків у місцях зберігання та реалізації товару виявлено та вилучено чорнові документи бухгалтерського та податкового обліку, 300 тис. грн. готівкою та ТМЦ орієнтовною вартістю майже 51 тис. грн.