Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС на Одещині виявила тютюнових виробів на 8,7 млн гривень

22.09.2021

Співробітники ГУ ДФС в Одеській області провели 6 обшуків в магазинах зони безмитної торгівлі «DUTY FREE» Під час перевірок в межах досудового розслідування кримінального

провадження виявлено 220 000 пачок тютюнових виробів та майже 2000 пляшок алкогольних напоїв (горілка, віскі, ром), чорнові записи, реєстраційні документи тощо.
Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 9 млн грн.
Магазини «DUTY FREE» працюють у зонах безмитної торгівлі та здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які виїжджають з території України. Але, за даними правоохоронців, фактично їх продукція нелегально потрапляла на внутрішній ринок: шахраї не сплачували акцизний збір, тим самим спричиняючи збитки держбюджету.
«Великий обсяг нелегальних сигарет потрапляє на ринок в основному за рахунок надходження такого товару з Duty Free та виробництв підробленої продукції на території країни. Тільки з початку року ми вилучили з незаконного обігу тютюнової продукції на суму понад 700 млн гривень і припинили діяльність 10 незаконних виробництв.
ДФС продовжує відстежувати надходження на внутрішній ринок країни контрафактної тютюнової продукції і реагує на такі прояви в межах своєї компетенції”, - зазначив начальник Головного управління боротьби з фінансовими злочинами Ткаченко В.М.
Наразі триває досудове розслідування.