Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До суду направлено обвинувальний акт стосовно пособника одного зі столичних підприємств в сфері телекомунікаційних послуг

05.08.2020 -

Співробітниками податкової міліції  ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста до суду направлено кримінальне провадження за підозрою пособника керівника столичного підприємства – оператора телекомунікаційних послуг в ухиленні від сплати податків на загальну суму 6,7 млн гривень.

Під час розслідування встановлено, що директор одного із столичних підприємств упродовж 2016–2017 років надав керівнику іншого підприємства – оператора телекомунікаційних послуг завідомо неправдиві офіційні документи щодо нібито виконаних робіт по ремонту телекомунікаційного обладнання, які насправді не виконувались, чим здійснив пособництво останньому в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Завдяки вжитим в ході слідства заходам накладено арешт на майно підозрюваного в сумі 1,7 млн гривень.

За результатами розслідування в липні до суду направлено обвинувальний акт стосовно пособника за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України, а також заявлено цивільний позов про відшкодування завданих державі збитків.