Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У ДФС проведено ротацію особового складу підрозділів податкової міліції в районах проведення операції Об’єднаних сил

31.10.2019 -

Сьогодні проведено чергову ротацію 113 офіцерів податкової міліції, які протягом останніх чотирьох місяців несли службу в районах проведення операції Об’єднаних сил.

За цей час було проведено огляд і пропуск понад 580 тисяч автомобілів і 4,7 мільйонів громадян; викрито 410 адміністративних та 18 кримінальних правопорушень; з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на понад 116 млн. грн.; упереджено майже 600 спроб незаконного переміщення товарів через лінію розмежування та 2 спроби переміщення готівки невідомого походження в еквіваленті 1,5 млн. грн. Окрім того, було виявлено 28 осіб, причетних до незаконних збройних формувань, 14 фактів переміщення наркотичних речовин, 6 фактів переміщення зброї, боєприпасів та вибухових речовин, 3 спроби вивозу транспортних засобів на іноземній реєстрації, 104 документи невстановленого взірця та з ознаками підробки.

Також серед здобутків - перекриття каналу контрабандного переміщення товарів до тимчасово окупованих територій незаконною переправою через р. Сіверський Донець, виявлення та вилучення на Луганщині 50 тис. тонн вугілля вартістю 25 млн. грн., завезеного з Росії за підробленими документами, припинення на Донеччині діяльності підпільного цеху з виробництва паперових виробів з незаконним використанням однієї з торгових марок України та інші.

За мужність, відвагу, високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків в районі проведення ООС найкращих співробітників було відзначено достроковими черговими званнями та подяками керівництва ДФС.

Щиро вітаємо наших колег з поверненням без втрат у повному складі!