Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У ДФС відзначили працівників податкової міліції за участь в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил

06.12.2018 -

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в ДФС привітали зі святом працівників податкової міліції, які брали участь в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

«Сьогодні свято всіх, хто захищає нашу батьківщину. Державна фіскальна служба України бере активну участь у захисті нашої країни не тільки на економічному фронті, але й на військовому. Працівники спецпідрозділу податкової міліції несуть службу по всій лінії розмежування у зоні проведення операції Об’єднаних сил, ризикуючи життям у «гарячих точках»», – наголосив Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.

За його словами, участь в ООС беруть не тільки працівники податкової міліції, але й інших цивільних департаментів фіскальної служби. Загалом за час конфлікту на Донбасі у різних ротаціях взяли участь понад 1200 співробітників служби. Статус учасника бойових дій отримали 823 податкових міліціонера, близько 500 нагороджені відзнаками Президента України.

За час збройного конфлікту загинули 1 працівник податкової міліції, 2 курсанти Національного університету ДФС та 5 випускників Національного університету ДФС. Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

«Кожний з наших працівників, який перебуває на лінії розмежування, з честю та гідністю виконує свої обов’язки. Їхній внесок у відновлення миру та захист економічної безпеки нашої держави високо оцінено керівництвом держави», – зазначив Сергій Білан.

Він також звернув увагу на те, що, враховуючи запроваджений воєнний стан в 10 областях України, ДФС розроблено вимоги щодо дій у цій ситуації, які надіслано до всіх територіальних органів ДФС. У разі критичних ситуацій працівники мають чітко дотримуватися вказівок та виконувати свої обов’язки.

Привітав працівників податкової міліції і заступник Міністра фінансів України Сергій Верланов. Він, зокрема, відзначив, що сьогодні змінюється імідж податкової міліції в суспільстві, адже кожні заходи, які проводяться оперативниками ДФС, виважені та логічно пояснені. За його словами, на сьогодні ДФС має підтримку в Міністерстві фінансів, і заходи, які здійснюються ДФС у податковому, митному та правоохоронному напрямі високо цінуються. Завдяки стабільному та вчасному наповненню державного бюджету держава виконує зобов’язання, має фінансування на оснащення армії та виконання всіх соціальних програм для військовослужбовців.

Миру працівникам ДФС, які несуть службу на лінії розмежування, та усім військовослужбовцям побажав і в.о. заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький.

З нагоди свята за участь в антитерористичній операції 113 працівникам ДФС вручено відзнаки Президента України та 6 подяк Кабінету Міністрів України. За мужність та самовідданість при виконанні службових завдань в зоні проведення АТО та ООС вручено 14 подяк в.о. Голови ДФС, присвоєно 6 дострокових звань працівникам податкової міліції.