Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Митниками упереджено незаконне вивезення 5,3 тис. тонн кукурудзи вартістю 22 млн. гривень

31.01.2018 -

Управлінням організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Миколаївської митниці ДФС спільно з ГУ ДФС у м. Києві попереджено незаконне вивезення за межі митної території України через один з портів Миколаївської області товару «Кукурудза, врожаю 2017 року», у кількості – 5377,02 тонн вартістю 22 млн. грн.

Встановлено, що підприємство-експортер шахрайським шляхом зареєстровано на особу, яка жодного відношення до його діяльності не має. 

За результатами проведення перевірки та завдяки оперативним діям працівників Миколаївської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного Кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю», санкція якої передбачає  накладення на порушника штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушень митних правил з їх конфіскацію.

Наразі матеріали справи готуються до передачі до суду, для прийняття відповідного рішення. 

Отже, завдяки пильності  та злагодженим діям працівників органів ДФС, після розгляду справи судом,  бюджет країни поповниться майже на 44 млн. грн.