Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Митниками затримано морепродукти вартістю близько 4,4 млн. грн.

15.06.2017 -

За результатами проведення спільних контрольно-пошукових заходів працівниками Одеської митниці ДФС та Міжрегіональної митниці ДФС на митному посту «Одеса-Центральний» Одеської митниці ДФС було проведено митний огляд товару, який прямував з Китаю до України.

Згідно з поданими до митного оформлення товаросупровідними документами, заявлена вартість товару «морепродукти (кальмар солено-сушений, філе путассу з перцем, кільця кальмара копчені)» становить 83,6 тис. доларів США.

Однак під час перевірки документів встановлено, що компанія-продавець фактично продала товари за іншою ціною, ніж заявлялась Одеській митниці. Як виявилось, справжня вартість товару майже в 2 рази перевищує задекларовану і становить 166 тис. доларів США, що складає близько 4,36 млн. гривень.

З метою зменшення розміру митних платежів Одеській митниці ДФС надавались документи з неправдивими відомостями, необхідні для визначення митної вартості товарів, що є ознакою порушення митних правил, відповідальність за яке встановлено ст. 485 МК України.

Відповідно до норм Митного кодексу України та Податкового кодексу України, базою оподаткування товарів при ввезенні їх на митну територію України є митна вартість цього товару, що використовується для митних цілей, яка базується на ціні, що фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.485 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів, яка становить понад 581 тис. гривень.