Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оголошено про підозру працівнику Львівської митниці ДФС за фіктивний пропуск через кордон легковика

21.12.2019

Працівниками Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за процесуальним керівництвом Прокуратури Львівської області, в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні викрито та припинено схему незаконного звільнення від сплати митних платежів шляхом внесення недостовірних відомостей про виїзд за межі території України транспортних засобів на іноземній реєстрації, які ввезенні громадянами в режимі «транзит» та згідно норм Митного кодексу України перебувають під митним контролем.  

Так, працівник митного посту «Краківець» Львівської митниці ДФС в базі даних АСМО «Інспектор» оформив фіктивний перетин через кордон України в напрямку «виїзд з України» легкового автомобіля Volkswagen Golf, який насправді залишився на території України. Таким чином, особа користується ним без сплати митних платежів. Внаслідок зазначений дій інспектора митного посту бюджет недоотримав 158 тис. грн.

09.12.2019 за вказаним фактом працівнику митного посту «Краківець» Львівської митниці ДФС оголошено про підозру за вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочинів передбачених ч.1 ст.362, ч.1 ст.364 КК України (внесення недостовірної інформації до баз даних та зловживання службовим становищем).

За такі дії передбачена відповідальність у вигляді ув'язнення до 3 років, трирічне позбавлення права обіймати посади, а також штраф.