Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Розпорядження КМ України від 11.11.2015 №1184-р "Про утворення Університету державної фіскальної служби України"

20.11.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 11 листопада 2015 р.                                                          № 1184-р

Київ

 

Про утворення Університету державної фіскальної служби України


1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки та Державної фіскальної служби щодо утворення Університету державної фіскальної служби України, реорганізувавши шляхом злиття Національний університет державної податкової служби України, Державний науково-дослідний інститут митної справи, Науково-дослідний інститут фінансового права з віднесенням його до сфери управління Державної фіскальної служби.

Взяти до відома, що реорганізація зазначених установ і закладу здійснюється в межах бюджетних асигнувань, передбачених Державній фіскальній службі.

2. Установити, що студенти Національного університету державної податкової служби України продовжують навчання в Університеті державної фіскальної служби України.

3. Державній фіскальній службі затвердити у двомісячний строк статут, структуру та штатний розпис новоутвореного вищого навчального закладу і здійснити інші заходи щодо його матеріально-технічного та кадрового забезпечення, а також заходи, пов’язані з реорганізацією Національного університету державної податкової служби України, Державного науково-дослідного інституту митної справи, Науково-дослідного інституту фінансового права.

 

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

А. ЯЦЕНЮК

До списку