Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Читайте у свіжому номері «Вісника» № 37/2019:

2019-10-09

- Чи варто боятися нових правил застосування РРО та чи будуть застосовуватися штрафи у розмірі 250 %.

- Про те, які схеми використовуються для нелегального ввезення імпорту, як боротися з порушенням митних правил та контрабандою.

- Які зміни пропонуються в оподаткуванні доходів іноземних компаній, що контролюються українськими бізнесменами. Які новації хочуть запровадити в оподаткуванні нерезидентів.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, акцизного податку, спрощеної системи оподаткування, підприємницької діяльності, плати за землю, обліку та реєстрації.

- Що варто врахувати платнику ПДВ при реалізації раніше уціненого товару.

- Чи виникають податкові різниці на суму витрат від списання вартості зіпсованих товарів. Коли вартість таких товарів зменшує фінрезультат до оподаткування у бухобліку.

- Як оподатковується дохід нерезидента, отриманий від операцій з продажу або іншого відчуження цінних паперів. За яких умов можна застосувати міжнародний договір України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку.

- За яких умов можливе застосування преференцій в оподаткуванні будівель промисловості. Коли така нерухомість є об’єктом оподаткування.

- Як активується закордонний рахунок. Коли його можуть заблокувати. Чи потрібно звітувати та проходити аудит. Чи може номінальний директор отримати доступ до рахунка.

- Чому податківці при проведенні перевірки донарахували ПДФО, ВЗ та ПДВ фізособі, яка здійснює будівництво та продаж нерухомості шляхом нотаріально посвідчених договорів. Чи вдасться такі донарахування оскаржити у суді.

- Чи нараховується ЄСВ на суму разової безповоротної фінансової допомоги наданої працівникам підприємством.

- Якщо витрати на оплату найманого житла працівникам здійснює роботодавець, чи є такі витрати базою нарахування ЄСВ.

- Чи є базою нарахування ЄСВ сума щомісячної сплати роботодавцем за навчання найманих працівників на курсах водіїв та іноземних мов.

- Як оподатковується дохід, який нараховується за виконання суспільно корисних робіт працівників, направлених на їх виконання.

- Який код типу застрахованої особи потрібно навести у Звіті з ЄСВ.

- Черговий огляд судової практики Верховного Суду у податкових спорах.

 

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5724